Otomatik Fatura Ödeme Talimatı


Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

adios Premium kart ile otomatik fatura ödeme talimatı vererek; su, elektrik, telefon, doğalgaz, Yapı Kredi Sigorta Poliçelerini ya da Turkcell, Avea cep telefonu fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Talimatlı fatura ödemelerinden 1 Mayıs 2015 tarihi itibari ile işlem ücreti alınmamaktadır.

Bu sayede fatura tarihini kaçırmaz, nakitiniz olmasa bile ödeme yapmış olursunuz. Fatura ödemeleriniz tıpkı diğer alışverişleriniz gibi adios Premium kartınıza yansıdığından, tüm faturalarınızı Hesap Özeti'nizden, Worldonline'dan veya Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden düzenli olarak takip edebilirsiniz.

adios Premium kartınız ile Otomatik Ödeme Talimatı Verin Siz de Kazanın!

Talimat verebileceğiniz anlaşmalı kurumları size en yakın şubemizden ya da 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayarak öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Sigorta'nın Kasko, Süpereko, Ekokasko, İşimin, Yuvam, Can Sağlığı, VIP poliçeleri adios Premium kart sahiplerine %1 puan kazandırıyor.

Türkiye'de sigorta konusunda hizmet veren büyük kuruluş, çok özel imkânları ile adios Premium kart sahiplerinin hizmetinde.

Yapı Kredi Sigorta ödemelerinizi adios Premium kartınızla yaptığınızda, hem ödeme işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir, hem de ödeme tutarları üzerinden puan kazanırsınız.

Turkcell faturalarınız adios Premium kartınızdan otomatik ödendiğinde de puan kazanırsınız. Turkcell hatlı telefonlarınızın faturalarını düzenli ödeme talimatı vererek adios Premium ile ödeyebilir, fatura bedeli üzerinden puan kazanırsınız.