Yapı Kredi İnternet Şubesi

Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden Kredi Kartları menüsü, Kart/Program/Özellik İşlemleri menüsünde asıl kartlar için Yeni Program/ Özellik Ekle altında yer alan Program/ Özellik tablosu içindeki PayMobile-SIM Kart program butonunu işaretleyerek PayMobile-SIM Kart uygulamasına başvurabilirsiniz. PayMobile-SIM Kart başvurusunda bulunacağınız kartınızın MasterCard logolu olması gerekmektedir. Visa logolu kartınız var ise kartınızı MasterCard'a dönüştürmek için Yapı Kredi şubelerine başvurabilir veya 444 0 446'yı arayabilirsiniz.

Program seçimi sonrası kartınızın tanımlanacağı telefonunuzun numarasını seçmeniz gerekmektedir. Eğer kartlarınızın tanımlanacağı telefonunuzun numarası ekranda listelenmiyorsa, en yakın şubeden veya Yapı Kredi ATM'lerinden cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Cep telefonu numaranızı seçtikten sonra PayMobile-SIM Kart kullanım ücreti ödeme şeklinizi belirleyebilirsiniz. Ödemenizi kredi kartınıza borç yansıtılarak ya da birikmiş puanlarınız ile yapabilirsiniz.

PayMobile-SIM Kart uygulamasını telefonunuza yükleyebilmek için tek sefer kullanacağınız 6 haneli kurulum kodunu ilk kurulum esnasında belirlemelisiniz. Bu şifreyi daha sonra kullanmanıza gerek yoktur. Mobil şifrenizi ise PayMobile-SIM Kart menüsünü açmak ve ödeme yapmak için kullanabilirsiniz. Mobil şifrenizde asıl kartınız ile aynı şifreyi kullanabilir veya farklı bir şifre belirleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı kullanarak da PayMobile-SIM Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Telefon Bankacılığı menüsünden PayMobile-SIM Kart başvuru adımını seçtikten sonra Müşteri Temsilcimiz aracılığıyla başvurunuz gerçekleştirilecektir.

PayMobile-SIM Kart program başvurusu sadece MasterCard logolu kartlar içindir. Visa logolu kartınız var ise kartınızı MasterCard'a dönüştürmek için Yapı Kredi şubelerine başvurabilir veya 444 0 446'yı arayabilirsiniz. Müşteri Temsilciniz size MasterCard logolu kartlarınızdan istediğiniz bir tanesini seçerek program alımını gerçekleştirecektir.

Program seçimi sonrası kartınızın tanımlanacağı telefonunuzun numarasını seçmeniz gerekmektedir. Eğer kartlarınızın tanımlanacağı telefonunuzun numarası listelenmiyorsa, en yakın şubeden veya Yapı Kredi ATM'lerinden cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Cep telefonu numarasının seçiminden sonra PayMobile-SIM Kart kullanım ücreti ödeme seçeneğini belirleyebilirsiniz. Ödemenizi kredi kartınıza borç yansıtılarak ya da birikmiş puanlarınız ile yapabilirsiniz.