Temassız Özellik


Temassız Özellik

adios Premium'un hayatınıza hız katacak bir özelliği var: Temassız Özellik!

adios Premium'un hediyesi olan Temassız Özellik ile alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor, anında ve kolayca ödeme devri başlıyor.

Temassız Özellik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Temassız Özellik işlemlerinin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş yeni bir kart özelliğidir. adios Premium kartınız ile ücretsiz verilen Temassız Özellik ile temassız alışverişin keyfini yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

Temassız Özellikli adios Premium kartınız ile Visa Paywave ve MasterCard Paypass okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL'ye kadar olan işlemler şifreye ve imzaya gerek kalmadan, 50 TL ve üzeri işlemler ise yalnızca POS’tan şifre girerek gerçekleştirilebilir. Özel okuyuculara yaklaştırılarak yapılacak temassız işlem kısa sürede tamamlanır.

Kartınızın şifresini doğru girerek yapacağınız ilk alışveriş sonrasında, temassız özelliği kullanmaya başlayabileceksiniz. Pin girmeden yapacağınız Temassız işlemlerinizde kullanabileceğiniz toplam limit 50 TL olarak belirlenmiştir. Yapacağınız her şifreli alışveriş sonrası, Temassız Özellik limitiniz tekrar 50 TL olarak güncellenecektir.

Temassız özellikli ilk işleminizi nasıl gerçekleştireceğinizi görmek için tıklayınız.